Sendsport.net to księgarnia sportowa, oferuje zagraniczne książki z różnych dziedzin sportu: piłka nożna, żużel, siatkówka, lekkoatletyka, hokej, olimpijskie. Większość naszej oferty stanowią merytoryczne i unikalne publikacje o piłce nożnej z całego świata: monografie klubów piłkarskich, dzieje futbolu w wielu krajach, leksykony piłkarzy, książki o kibicach, multimedia, roczniki piłkarskie i wiele, wiele więcej.


Zagraniczne książki sportowe

Oferujemy zagraniczne książki sportowe z większości europejskich krajów: Anglia, Włochy, Hiszpania, Niemcy. Publikacje zawierające statystyki, dokumentacje meczów. Także efektowne albumy czy monografie klubowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą w menu po lewej stronie oraz do sprawdzenia nowości z ostatniego miesiąca.

Start strony internetowej Sendsport.net - międzynarodowa księgarnia kibica - informacje

Sendsport_pl

Szanowni Państwo,
po ponad pół roku ciężkiej pracy chcielibyśmy zaprezentować naszą nową stronę internetową z książkami sportowymi z całego świata - Sendsport.net. Mamy wielką nadzieję, że zostanie ona dobrze przyjęta. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do pasjonatów - ekspertów piłki nożnej, historyków sportu, dziennikarzy. Chcielibyśmy stworzyć miejsce z ogromną bazą ściśle merytorycznych tytułów sportowych z całego świata. Obecnie dostępnych jest ponad 300 książek, ale już wkrótce liczba ta wyniesie niespełna tysiąc, dlatego już teraz zapraszamy do regularnego śledzenia naszej witryny oraz sprawdzania nowości.

W obecnej chwili strona w pełni zintegrowana jest w dwóch językach: angielskim oraz polskim. Częściowo dostępne jest tłumaczenie wersji niemieckiej. W planach mamy także hiszpańską wersję strony. Prosimy o cierpliwość.

Bardzo nam zależy na stworzeniu międzynarodowej społeczności, stąd też zapraszamy do "zalajkowania" nas na facebooku. Tam od czasu do czasu zorganizujemy konkurs, porozmawiamy o futbolu i jego historii, naszych nowościach, itp. Mamy nadzieję, że również między naszymi klientami zostaną nawiązane stałe relacje oparte na wspólnej pasji. Nasz fan-page prowadzony będzie w jęz. angielskim.

Naturalnie miło nam będzie przeczytać Wasze sugestie, prośby oraz ew. poprawki dotyczące tej strony. Piszcie na nasz e-mail: info@sendsport.pl

Twój koszyk jest pusty
e-mail:
napisz do nas
fax:

pixel